Büyü Yapılan Kişi Ne Yapmalı?

Büyü yapılan kişi ne yapmalı sorusunda genelde tedirgin davranır ve ne yapacağımızı bilemeyiz. Bu durumda paniğe kapılmamalı ve büyü konusunda uzman, tecrübeli bir medyumla görüşmeliyiz. Medyum, doğa yasaları ile açıklanamayan, yazı, şekil ve cisimlerin yardımı ile farklı büyüleri hazırlayan ve büyü konusunda deneyimli olan kişidir. Medyumlar, insanlara büyü konusunda ne yapmaları gerektiğini, üzerlerinde bir büyünün varlığını hissettiklerinde nasıl davranmalarının uygun olacağını, büyüyü nasıl çözeceklerini en iyi şekilde açıklayacak profesyonel kişilerdir.

Büyülerin doğa yasalarının dışında kalan ve mistik güçlerle ilgisi olan olgular olduklarını biliyoruz. Büyü yapımı da bozulması da oldukça meşakkatlidir ve büyüler titizlikle yapılması gereken uygulamalardandır. Doğa yasalarıyla açıklanamayan doğaüstü özellikte olan büyüleri yapmak ve bozmak da medyumların görevidir. Medyumluk mesleğinin görevlerinden biri ve en önemlisi yani kısacası medyumların yaptıkları tüm işleri özetleyen durum, büyü yapımı ve bozumu ile profesyonel bir şekilde ilgilenmektir.

Medyumluk Mesleğinin Görevleri

Büyüler, gizemsel ve mistik özelliklere sahiptirler ve büyü yapım ve bozumunda profesyonel olan şahıslar medyumlardır. Medyumluk mesleğinin görevleri, öncelikle insanların isteklerini gerçekleştirme üzerinedir. İnsanlar bazı durumların olmasını ister, bazı olayları değiştirmek, kendi istek ve hedeflerini elde etmek isterler. Bu durumda bazen insan istediklerine günlük hayatında kavuşamaz, kişi amaçlarına ulaşamayabilir. Bu durumda kişi, medyuma giderek kendi durumuna en uygun büyüyü yaptırmak isteyebilir, medyumun uzmanlığından destek almak isteyebilir.

İşinin ehli medyumlardan destek alan insanlar, kendi amaç ve hedeflerinin gerçekleşmesi için yardım alırlar. Alanında en iyi olan medyumlar, mistik ve doğaüstü güçlerle birlikte olay ve durumları kontrol altına alırlar, bilgilerini de işin içine katarak en güçlü sihri hazırlamaya başlarlar. İnsanların en az bir tane de olsa bir sıkıntısı, derdi mutlaka olmaktadır. Günümüzde sıkıntısı olmayan insan yok gibidir. Bu sıkıntılar için medyumlara gider büyü yapım ve bozdurma işlemlerinde destek alırız. İkna etme, geri döndürme, ayırma, evlilik, kısmet açma ve benzeri büyülerin yapım ve bozum işlemlerini medyumlara sorar, öğrenir, yaptırtırız.

Üzerimizde Büyü Olduğunu Anlayınca Ne Yapmalıyız?

Büyü olduğunu anlamak için bazı durumlara dikkatli bakmalı, kendimizi iyi gözlemlemeliyiz. Farklı yollar ve araçlarla aynı zamanda farklı amaçlarla yaptırılan büyülerin insan üzerinde bazı etkilere sebep olması normaldir. Mekân değişikliği yapan insanlarda davranış ve ruh hali değişimi gözlemlendiğinde ve arka arkaya çok fazla kısmetsizlik, olumsuz durum yaşanması ve her olayın istediğimiz dışında gelişmesi gibi olayları yaşamaktaysanız üzerinizde büyü, büyük olasılıkla vardır. Bu durumlar sebepsiz yere sıklıkla yaşanıyorsa genelde büyüdendir.

Bu sayılan durumlar ve sık baş ağrısı yaşama durumu çoğunlukla büyü kaynaklıdır. Tabi bazı istisnalar da olmakta bazen büyü dışında sebeplerden de kaynaklanabilmektedir. Üzerimizde büyü olduğunu anlayınca yapmamız gereken ilk şey, medyumdan destek almak, işinin ehli bir medyum ile görüşerek üzerimizdeki büyüyü bozdurmak için yardım almaktır. Büyü yapılmışsa büyüyü hemen bozdurmak için büyü konusunda uzman, tecrübeli kişilerden, hocalardan veya medyumlardan yardım almalı, tam bir profesyonel desteği kendinize sağlamalısınız.

Don`t copy text!